טיפול מרחוק ב skype למצויים בבידוד בית בגלל קורונה

אנו נמצאים בימי קורונה. ימים אלו הם לא צפויים, מעוררי חששות וחסרי וודאות. אחד מסממני הבריאות הנפשית היא יכולת הגמישות וההסתגלות למצבים משתנים. נכון, טיפול ב skype הוא טיפול שונה, אך בימים כאלו יש להיערך בהתאם ולהתאים את עצמנו למציאות המשתנה לנגד עיננו מידי יום. לאור זאת מוצעים טיפולים רגשיים ב skype טיפול מרחוק. 

לטיפול מרחוק ב skype יש יתרונות שאינם קיימים בטיפול רגיל. אחד מהם היא האפשרות לקיים טיפולים גם בשעות שבדרך כלל לא מקובל לקיים בהם טיפולים. טיפול מרחוק בבית מאפשר בימים של סגר והימנעות מהימצאות ברחובות שלא לצורך, לקבל מענה רגשי. הוא מתאים לכולם, גם לאלו מביניכם שנמצאים בבידוד בית. זה הזמן לטפל במצוקות רגשיות, נדודי שינה, לחץ, חרדה וכל דבר שדחיתם עד כה את הטיפול בו. 

טיפול מרחוק נעשה כשאתם בבית שלכם, בסביבה הטבעית שלכם, וככזה הוא משתלב בחייכם באופן טבעי. אם עד היום לא היה לכם זמן להתמקד בעצמכם, הגיעה הקורונה ועצרה לכולנו את החיים. ניתן לנצל את פסק הזמן הכפוי הזה, במיוחד לאלו מכם שנמצאים בבידוד ביתי, להתבוננות פנימית וצמיחה רגשית. 

לאלו מכם שסובלים מנדודי שינה עוד טרם הקורונה, ונמצאים בבית בשל פיטורין, חל"ת, ומעבר לעבודה בבית, זה הזמן לנסות להוריד הילוך ולאפשר לעצמכם ללכת לישון קצת מוקדם יותר. בכל זאת, חסכתם כמה שעות של הליכה או נסיעה לעבודה וחזרה ממנה. מומלץ מאד לא לשנות באופן קיצוני את שעות הערות והשינה. אם תקומו יום אחד בשבע, באחר בתשע, ותלכו לישון בשעות שונות, אתם עלולים לסבול עוד יותר מנדודי שינה מכיוון שהגוף אוהב יציבות בשעות הערות והשינה שלו. לכן גם בימים אלו, מומלץ ללכת לישון ולקום בשעות קבועות.